EkonomiGündemKarasuSakarya

Emniyet Binası gün sayıyor

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Mehmet Çatalbaş, yeni Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının en kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Binada incelemede bulunan yönetim kurulu üyeleri müjdeli haberi verdi.

Tek modern bina

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Çarşamba günü Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği toplantısı düzenlendi. Karasu – Kocaali yolu üzerinde yaklaşık 5 dönüm arazi üzerine yapılan yeni Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ile ilgili önemli kararlar alınan toplantıda müjdeli haberi veren Dernek Başkanı Mehmet Çatalbaş, güvenlik güçlerinin yeni emniyet binalarına taşınmasına sayılı günler kaldığını belirtti. Düzenlenen toplantının ardından binada incelemede bulunan yönetim kurulu üyelerine binada ki yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Çatalbaş, Karasu’da tek modern bina olarak tarihe geçeceğini ifade etti.

Erken teslimat

2019 yılının Kasım ayında yapımına başlanan yeni Emniyet Müdürlüğü binası tam teşekküllü ve modern bir şekilde hizmet vermeye başlayacağını belirten Karasu Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Mehmet Çatalbaş, “İnşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Karasu’nun huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz mücadele veren Emniyet Teşkilatı’nın, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2021 yılında yeni hizmet binasına taşınması hedefleniyor. Ayrıca emniyet binasının yapımı için anlaştığımız firma ile üç yıl sözleşme yaptık fakat sözleşme tarihi gelmeden binayı teslim alabileceğimiz belirtildi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir