Spora ciddi yatırım yapıldı

 

Sakarya İl Spor Müdürü Arif Özsoy ve Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ın özverili çalışmaları ile Karasu Şehir Stadı 2020-2021 futbol sezonuna hazır hale getirildi. Ataç, “Pandemi döneminde Karasu’da spora ciddi yatırımlar yapıldı” dedi.

 

FIRSATA ÇEVRİLDİ

Koronavirüs salgını nedeniyle iptal olan maçlar sonrası Sakarya İl Spor Müdürü Arif Özsoy ve Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ın özverili çalışmaları ile Karasu Şehir Stadı 2020-2021 futbol sezonuna hazır hale getirildi. Karasu Şehir Stadı’nda ciddi yatırımlar yapıldığını belirten Ataç, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan kovid-19 salgını maalesef tüm spor aktivitelerimizi durdurdu. Bizler bu süreci fırsat bilerek müdürlük olarak öncelikle spor salonumuza ciddi bir yatırımlar yaptık” ifadelerini kullandı.

 

TADİLAT YAPILDI

Misafir tribünlerinin yenilendiğini ve stadın ışıklandırılmasının yapıldığını belirten Ataç, “Gençlerimizin daha refah bir düzeyde spor yapmalarını sağlamak için tadilatımızı gerçekleştirdik. Bu dönemde şehir stadımızın olmazsa olmazı olan gece spor faaliyetlerinin sürdürebilmesini sağlamak için ışıklandırmamızı gerçekleştirdik. Ayrıca batı tarafında bulunan taraftarımıza yetersiz kalan tribünü yeniledik. Umuyoruz ki bu melanet hastalık en kısa sürede başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyamızı en kısa sürede terk ederek gençlerimiz ve insanlarımız spor yaşamı ile birleşerek yine yeniden eski günlerimize döneriz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.