Karasu

Minik Jandarmalar görevde

Minik Jandarmalar görevde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev değişimi yaşandı. Jandarma Komutanı Hasan Alataş’ın yerine geçen minikler ilçedeki asayiş hakkında karar verdi.

Söz miniklerde

Karasu İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’ın yerine minik öğrenciler geçti. Jandarma Komutanlığı görevine geçen minik öğrenciler ilçedeki asayiş hakkında bilgi aldı. Birimler hakkında öğrencilerle sohbet eden Jandarma Komutanı Alataş, jandarmanın işleyişi ile ilgili de bilgi verdi. Daha sonra görevi devralan minikler telsiz çevrimi yaptı ve birimlerin görev başında olup olmadığını kontrol etti.

Geleceğimiz

Çocukların asker sevgisinin devlet sevgisine eşdeğer olduğunu söyleyen Karasu İlçe Jandarma Komutanı Hasan Alataş, “Ata’mızın çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bizi ziyaret eden evlatlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Çocuklarımızın asker sevgisi vatan sevgisindendir. Umarım her biri vatanını milletini seven bireyler olarak yetişir” dedi.

Jandarma Komutanı Alataş, jandarmanın işleyişi ile ilgili de bilgi verdi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev değişimi yaşandı.