Karasu

SGM’de 23 Nisan kutlandı

SGM’de 23 Nisan kutlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı. Karasulu SGM öğrencileri 23 Nisan resimleri yaparak merkezi bayraklarla süsledi.

Bayraklarla süsledi

Her yıl kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Karasu, Adapazarı, Akyazı ve Geyve Sosyal Gelişim Merkezleri’nde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. 23 Nisan kutlamaları kapsamında Karasu SGM öğrencileri 23 Nisan resimleri yaparak merkezi bayraklarla süsledi. Adapazarı SGM öğrencileri kurum bahçesinde toplanarak ellerinde Türk bayraklarıyla birlikte 23 Nisan şarkısı söyledi.

Kurslar devam ediyor

Akyazı SGM’de resim ve tasarım sınıfı öğrencileri kolaj çalışması yaparak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara yönelik eğitimler Sosyal Gelişim Merkezleri’nde devam ediyor. 7-14 yaş çocuklara farklı alanlarda ve branşlarda uygulamalı ve teorik eğitimler aralıksız sürüyor. Zaman zaman aileleriyle birlikte etkinliklere katılan öğrenciler, SGM ile hem eğlenip öğrenirken, özel gün ve haftaları da unutmuyor.

Sosyal Gelişim Merkezlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.