Konacık’a sıcak asfalt

 

Karasu Konacık Mahallesi Muhtarı Mustafa Aslan, mahallesinde asfalt çalışması yapıldığını belirtti. Aslan, “Mahallemizde 2500 metre asfalt döküldü. Emeği geçenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

SORUN GİDERİLDİ

Karasu Konacık Mahallesi Muhtarı Mustafa Aslan, mahallesinde sıcak asfalt çalışması yapıldığını açıkladı. Muhtar Aslan, “Mahallemizde tek eksiğimiz bozuk olan yolumuzdu. 2500 metrelik mahalle içi yolumuza sıcak asfalt çalışması yapıldı. Bize bu hizmeti sunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’e ve bu çalışmada emeği geçen herkese mahallemiz adına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Konacık Mahallesi’ni ziyaret ederek belediyenin asfalt yol çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Başkan Yavuzyiğit, “Mahalle Muhtarımız Mustafa Aslan, meclis ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte mahallemizi ziyaret ederek çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduk. Bu mahalleye asfalt sözü vermiştik ve bizleri mahcup etmeyen Belediye Başkanı İshak Sarı ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.