Karasu

Hürriyet’te çalışmalar başlatıldı

 

Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Cumhur Özkan, Karasu Belediyesi tarafından mahallede hummalı bir çalışma başlatıldığını belirtti. Özkan, “En kısa sürede mahallemizde ağaçlandırma çalışmaları da başlayacak” dedi.

 

FERAH GÖRÜNÜME KAVUŞACAK

Karasu Hürriyet Mahallesi girişinde bulunan kötü görüntünün Karasu Belediyesi tarafından temizlendiğini belirten Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Cumhur Özkan, “Mahallemizin girişinde bulunan atıklar kötü görüntüye sebep oluyordu. Müracaatımız üzerine Karasu Belediyesi tarafından temizlik çalışmaları başladı. En kısa sürede mahallemizin girişi temiz ve ferah bir görünüme kavuşacak” ifadelerini kullandı.

AĞAÇ DİKİLECEK

Hürriyet Mahallesi’nin girişinde kısa süre sonra ağaçlandırma çalışmalarının başlayacağını belirten Özkan, “Mahallemiz gün geçtikçe güzel bir görünüme kavuşuyor. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya, Temizlik İşleri Müdürü Tahsin Öztürk’e, Şantiye Şefi Ahmet Parlak’a ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı