Fikirlerini duvara yazdılar

Necmettin Erbakan’ın ölümünün 10. yıl dönümünde Anadolu Gençlik Derneği tarafından Karasu Atatürk Bulvarı’nda ‘fikir duvarı’ etkinliği gerçekleştirildi. Karasu halkı Necmettin Erbakan’la ilgili fikirlerini Atatürk Bulvarı’na yazdı.

 

GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİ BELİRTTİ

Anadolu Gençlik Derneği Necmettin Erbakan’ın ölümünün 10. yıl dönümünde Karasu Atatürk Bulvarı’nda ‘fikir duvarı’ etkinliği düzenledi. Fikir duvarına Karasuluların fikirlerini yazmalarını istediği etkinlikte birçok vatandaş merhum Erbakan hakkındaki görüş ve düşüncelerini belirtti. Birçok farklı fikirlerin ve sözün bir araya geldiği projede vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekti.

ERBAKAN UNUTULMADI

Etkinliğin Karasu halkı tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirten Anadolu Gençlik Derneği İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Çalışkan, “Erbakan Hocamız, hem ülkemiz için, hem de dünya ölçeğinde hedefleri ve boyutları olan projeler üretmiştir. Büyük düşünmeyi, zor bir yolun inançla nasıl aşılabileceğini, azmi ve davaya adanmışlığı hocamızın hayatı ve ideallerinden öğrendik. Hiçbir engel onun yürüyüşüne engel olamamıştır. İddiasından asla taviz vermeden yolculuğuna devam etmiştir” dedi. Gülcan Elmalı