KocaaliSiyaset

Üşüyen çocuk kalmasın

 

DEVA Partisi Kocaali İlçe Başkanlığı, il yönetiminin himayesinde ilçe teşkilatları tarafından başlatılan Kışın Üşüyen Çocuk Kalmasın kampanyası kapsamında hane ziyaretleri gerçekleştirerek çocuklarla ve aileleri ile bir araya geldi.

 

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nın himayesinde ilçe teşkilatları tarafından başlatılan Kışın Üşüyen Çocuk Kalmasın kampanyası il genelinde büyümeye devam ediyor. İl merkezindeki birçok ilçenin yanı sıra Kocaali’de de proje kapsamında çalışma yapıldı. Kampanyaya dahil olan teşkilatlar arasında yerini alan DEVA Partisi Kocaali İlçe Başkanlığı da ilçe merkezinde ev ziyaretleri gerçekleştirerek çocuklarla ve aileleriyle bir araya geldi. DEVA Partisi Kocaali İlçe Başkanı Zühal Vuran beraberinde Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Avukat Tülay Sinan ve Kocaali Teşkilatı Kadın Komite Başkanı Mevlüde Aşçı ile birlikte hane ziyaretleri gerçekleştirdi. Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen kampanya ile dört haneyi ziyaret eden Başkan Vuran ve beraberindeki heyet toplam dokuz çocukla ve aileleriyle bir araya geldi. Çocuklara ayakkabı, bot, atkı, bere gibi kışlık giyeceklerin yanı sıra çeşitli hediyeler verildi. Konu ile ilgili konuşan Başkan Zühal Vuran kampanya kapsamında il genelinde yüzlerce çocuğa ulaşıldığını ve diğer teşkilatların da katılımıyla bu sayının daha da artacağını söyledi. Kocaali’deki çalışmanın devam edeceğini Başkan Vuran ayrıca çocukların, geleceğin teminatı olduğunu ifade etti.

 

TOPLUMA DOKUNMAK

Kampanyanın il genelinde büyümeye devam ettiğini belirten DEVA Partisi Kocaali İlçe Başkanı Zühal Vuran “Elbette bizler siyasi bir görüş altında buluşup içinde bulunduğumuz toplumu daha iyi yerlere taşımayı hedefleyen bir amaç uğruna mücadele ediyoruz ama bunun temelinde insana dokunabilmek var. Aileye dokuna bilmek var. Çünkü topluma dokunmak bireyin kendisine dokunmaktan ve beklentilerini taleplerini birebir yüz yüze görüşerek istişare etmekten geçiyor. Ve çocuklarımız. Onlar bizim geleceğimizin teminatı, toplumumuzun sigortası. Onların mutluluğu aydınlık geleceğimizin göstergesi. Bizler de il yönetimimizin himayesinde ilçe teşkilatlarımız tarafından başlatılan Kışın Üşüyen Çocuk Kalmasın kampanyasına dahil olarak ilçemizde çalışma başlattık. Tespit ettiğimiz ailelerimizi ziyaret ederek evlerine misafir olduk yüz yüze sohbet ettik ve çocuklarımızla bir araya geldik. Onları az da olsa sevindirip, gülümsetebildiysek ne mutlu bizlere. Projemizin ilk gününde 4 ailemizi ziyaret ederek dokuz çocuğumuzla bir araya geldik. İl genelinde de şu ana dek yüzlerce çocuğumuza ulaştık. Kocaali için de hali hazırda birçok ziyaret planımız var, kampanyamız devam edecek. Kampanyamıza destek veren herkese ve bizleri evlerine konuk eden ailelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.