Turhan’dan yarıyıl mesajı

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, yarıyıl tatili için bir mesaj yayımladı. Turhan, “Hepimiz biliyoruz ki salgın süreci eğitim – öğretim faaliyetlerinin sürdürülmesinde daha fazla emek, fedakarlık ve sabır isteyen bir süreç oldu. Hepinize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

ZORLU SÜREÇ

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, yarıyıl tatili için bir mesaj yayımladı. Turhan, “Sevgili öğrenciler, değerli meslektaşlarım, saygıdeğer veliler, bir bütünün parçaları olan öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiası olarak bir dönemi daha geride bırakmış bulunuyoruz. Hepimiz biliyoruz ki salgın süreci eğitim – öğretim faaliyetlerinin sürdürülmesinde daha fazla emek, fedakarlık ve sabır isteyen bir süreç oldu” ifadelerini kullandı.

İLHAM OLDUNUZ

Mesajında meslektaşlarına seslenen Turhan, “Dönem boyunca gözlemlediğim üzere, öğrencilerimizi yetiştirmek için yenilikçi düşünceleri, buluşları bir araya getirerek farkındalık üreten çalışmalar yaptınız, vizyon geliştiren projeler geliştirdiniz, kendinizi geliştirmek için eğitimlere katıldınız, cesareti ve özgüveni geliştiren ortamlar ile öğrencilerimize ilham oldunuz, manevi olarak desteğinizi hiçbir zaman esirgemediniz, özverili bir şekilde dönemi en güzel şekilde tamamladınız. Emeği geçen herkesi çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, gayretlerinin devamını diliyorum” dedi.

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ

Sevgili öğrenciler dolu dolu bir dönemi daha geride bıraktınız” diyen Turhan, “Derslerinizde gösterdiğiniz başarı ve çabanın devamını diliyorum. Almış olduğunuz bu eğitimin, iyi bir insan olmanız için verildiğini, ahlaktan yoksun bir ilmin size de, çevrenize de faydası olmayacağını unutmayınız. Sizlere düşen erdemli, iyi bir insan olmaktır. Bu güzel amaç uğruna her gün gelişerek emekleri boşa çıkarmayacağınıza inanıyor, hepinize neşe dolu, sağlıkla, mutlulukla geçireceğiniz, çokça dinlenip kendinizi geliştireceğiniz bir tatil diliyorum. Salgın tedbirlerine uyarak 2.dönem sizleri okullarda karşılamayı sabırsızlıkla bekliyorum” diyerek mesajını sonlandırdı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.