GündemKarasuKocaaliSpor

Tesiste hummalı çalışma

Tesiste hummalı çalışma

Amatör liglerde sezonun ilk yarısının sona ermesiyle başlayan aranın ardından durumu fırsat bilen Kocaali Gençlik ve Spor Müdürlüğü tesiste hummalı bir çalışma başlattı. Hizmet binasında yapılan onarımların yanı sıra sentetik saha, tenis kortu ve yüzme havuzu ile ortak kullanım alanlarında yenileme çalışması başlattı.

 

Baştan aşağı yenilendi

Sentetik sahada yüzey temizlik ve bakımları yapıldı, çizgi boyamaları tamamlandı. Sahada kullanılan malzemelerle kale direkleri, yedek kulübelerinde bakım boya ve onarım yapıldı. Tenis kortu ve tesis yerleşkesinde bulunan ortak kullanım alanlarında ve tesisi çevreleyen koruma duvarlarında hasar gören yerler onarıldı. Oturma grupları ve kamelyalarda bakım onarım çalışması yapıldı. Çalışmalarda ayrıca geri dönüşüm malzemelerinden faydalanıldı. Gençlik Spor Müdürlüğü’ne verilen atıl durumdaki malzemeler kullanılarak yeni oturma gurupları araç ve gereçler imal edildi.

Arayı değerlendirdik

Konu ile ilgili konuşan Kocaali Gençlik ve Spor Müdürü Ramazan Doğanay, arayı fırsata çevirdiklerini söyledi. Tesiste yapılan çalışmalarda geri dönüştürülmüş malzemelerden de yararlandıklarını belirten Doğanay “Liglere verilen yaklaşık iki haftalık arayı ve güzel havayı da fırsat bilerek tesisimizde bakım onarım çalışması yaptık. İkinci yarıya eksiksiz olarak başlayacağız. Ayrıca geri dönüştürülebilir malzemelerden bolca faydalanarak yeni ürünler imal ettik. Gayretle çalışan arkadaşlarımıza ve destekçilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Sahanın neredeyse her yeri elden geçirildi.
Çalışmalarda geri dönüşüm malzemeleri kullanıldı.