EğitimGündemKarasuKocaaliSpor

Elimiz boş dönmedik

Elimiz boş dönmedik

Karasulu yüzücüler Melise Kuyubulu ve Hüseyin Cemal Topaloğlu, Samsun ve Mersin’deki mücadelelerde elde ettikleri başarıların ardından Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı’yı ziyaret etti.

 

Madalyaları topladı

Samsun ve Mersin’de düzenlenen Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye finallerinde boy gösteren Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sporcuları Melisa Kuyubulu ve Hüseyin Cemal Topaloğlu madalyaları topladı. Kuyubulu, Samsun’dan bronz madalya, Topaloğlu ise Mersin’den gümüş madalya alarak evine döndü. Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sporcuları Melisa Kuyubulu ve Hüseyin Cemal Topaloğlu, Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye finallerine katıldı. 09-11 yaş Samsun Ulusal Türkiye 11 yaş finalinde Melisa Kuyubulu bronz madalya aldı. 16-18 Mersin Ulusal Türkiye 12 yaş finalinde ise Hüseyin Cemal Topaloğlu gümüş madalya almaya hak kazandı.

Ziyarette bulundular

Karasulu yüzücüler aldıkları madalyalar ile Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ı ziyarette bulundu. Antrenör Tunahan Özdemir, yüzmenin zevkli, sağlıklı olduğunu sporcu olmanın ise zor olduğunu söyledi. Özdemir, “Karasulu yüzücülerimiz daha da gelişecek. Herkesin bize inanıp destek olmasından son derece mutluyuz” sözlerini kullandı. Kaymakam Helvacı, her alanda Karasu’nun adının duyulmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti ve sporcular ile hocalarını tebrik etti. İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç da sporculara başarı dileklerinde bulundu.

Madalyalı sporcular Kaymakam Helvacı’yı ziyaret etti.
Foto 2: Sporculara Karasu Gençlik Spor Müdürü Kemal Ataç da eşlik etti.