Tepetarla’ya sihirli dokunuşlar

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karasu Belediyesi ve Tepetarla Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu’nun ortaklaşa çalışmaları ile Karasu Tepetarla Mahallesi yeni yüzüne kavuşuyor. Her geçen gün yenilenen mahallede şimdide kaldırım çalışmaları başladı.

 

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Karasu Tepetarla Mahallesi’ne adeta sihirli dokunuşlarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karasu Belediyesi ve Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu harikalar yaratmaya devam ediyor. Seçim zamanı söz verdiği gibi ilk yol sorununu çözen Tabiloğlu, “Mahallemizin yolu çok kötü bir durumdaydı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi ile bu sorunu çözdük. İkinci etap olarak ise mahallemizde kaldırım çalışmalarımıza başladık. Mahallemizde her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

SEÇİM SÖZLERİ TUTULUYOR

Seçim zamanı mahalle sakinlerine verdiği sözlerin bir bir tutulduğunu belirten Tabiloğlu, “Mahallemiz her geçen gün güzelleşiyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi ile adeta köyümüzün çehresini değiştirdik. En iyisini hak eden mahalle sakinlerine verdiğimiz tüm sözleri birer birer tutuyoruz. Kaldırım çalışmalarımız tamamlanınca diğer eksikliklerimize başlayacağız. Bizlerin her zaman yanında olan destekçilerimize ve bizleri hiçbir zaman geri çevirmeyen Başkan Ekrem Yüce’ye ve İshak Sarı’ya sonsuz teşekkür ederiz” şeklinde açıklamalarda bulundu. Gülcan Elmalı