Sıra beklemeden teslim

 

PTT Karasu Şubesi Müdürü Kadir Sevinç, vatandaşın daha rahat hizmet alabilmesi için kargo bölümünü ayırma çalışmalarının tamamladığı müjdesini verdi. Sevinç, “Karasu halkı şubeye gelen kargolarını sıra beklemeden anında teslim alabilecek” dedi.

 

HİZMETE AÇILDI

PTT Karasu Şubesi müdürü Kadir Sevinç, vatandaşın daha hızlı hizmet alması için kargo bölümünü ayırma çalışmalarının tamamlandığı müjdesini verdi. Sevinç, “Kargo kabul yeri aynı yerinde hizmet vermeye devam edecek. Kargo teslim odası ise önceden Türktelekom’a ait olan yerde yaklaşık geçtiğimiz günlerde vatandaşların hizmetine sunuldu” ifadelerini kullandı.

 

YOĞUNLUK SONA ERDİ

Sevinç, “PTT içerisinde kargo teslim ve kabulün aynı yerde olmasından dolayı ister istemez bir yoğunluk oluşuyordu. Kargolar dağınık bir şekilde duruyordu. Şimdi ise kargo alım bölümünü ayırdık. Kargolarımız raflarda duruyor, personelimiz kargoları aramakta zorluk çekmiyor. Vatandaş da kargolarını almak için saatlerce beklemiyor. Yoğunluk sona erdi. Personel de vatandaşta çok memnun. Karasu halkına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya