Gelecek Partisi ziyaretlerine devam ediyor

 

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, ilçe yönetimi ile birlikte yeni yıl ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Karasu’daki diğer partilere ziyaret gerçekleştiren Direk, “Farklı siyasi partiler olmamıza rağmen Karasu için bir araya gelebilmeli, ilçemizin selameti adına istişarelerde bulunmalıyız” dedi.

 

İSTİŞARELERDE BULUNMALIYIZ

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, ilçe yönetimi ile birlikte ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Direk ve yönetimi bu hafta Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur, Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Direk, “Milli birlik şuuru içerisinde Türkiye ve Karasu siyasetinde farklı siyasi partiler olmamıza rağmen bir araya gelebilmeli, ilçemizin selameti adına istişarelerde bulunmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

VERİMLİ ZİYARET

Başkan Salim Direk, “Diğer ilçe başkanlarımızla ülke ekonomisinin her geçen gün daha da kötüye gittiğini konuşup ve bu ekonominin nasıl düzeleceği hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Ülkede olan ekonomi ve işsizlik sorunu hakkında istişare yaptık. Demokrasinin geldiği noktada adaletin ve hukukun nasıl etkilendiği konularına da değindik” dedi. Direk, “Karasu için verimli ziyaret gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden dolayı ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya