Eğitim

Sezon sonu veda yemeği

 

Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda sezon sonu veda yemeği düzenledi. Okul Müdürü Mehmet Bayhan, okuldan tayini çıkan öğretmenlere plaket ve hediye verdi. Düzenlenen veda yemeğinde duygu dolu anlar da yaşandı.

 

PLAKET VE HEDİYE

2020-2021 eğitim-öğretim yılının bitmesine günler kala Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda tüm öğretmenlerin katılımıyla veda yemeği düzenlendi. Yemekte Şehit Ferhat Sözer İlkokulu’na tayini çıkan okulun Müdür Yardımcısı Şaban Altuntaş’a, sınıf öğretmenliğinden branş öğretmenliğine geçerek Kocaali’ye Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atanan Alattin Oral’a ve okulun yardımcısı hizmetlisi Cevdet Tanuşi’ye, Okul Müdürü Mehmet Bayhan tarafından hediye ve plaket verildi. Veda yemeğinde ayrıca doğum günü olan Müdür Yardımcısı Şaban Altuntaş’a için doğum günü pastası kesildi.

DUYGULU ANLAR

Okul Müdürü Mehmet Bayhan, “Bugüne kadar öğrencilerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak onların güzel bir geleceğe sahip olması için ellerinden geleni yapan Altuntaş, Oral ve Tanuşi’ye teşekkür ediyorum. Eminim ki bundan sonraki görev yerlerinde de aynı özveriyle çalışacaklardır. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Müdür Yardımcısı Şaban Altuntaş ise veda yemeği düzenleyen okul yönetimine teşekkür ederek, “Ayrıca mesai arkadaşlarımın doğum günümü de unutmamaları beni ziyadesi ile mutlu etti” ifadelerini kullandı. Veda yemeğinde duygu dolu anlar da yaşandı.