Karasu

Şehitler için lokma

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı ve Karasu Ülkü Ocakları 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü ve Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev şehidi olan Mehmet Keskin için lokma dağıttı.

 

YOĞUN İLGİ

Karasu Atatürk Bulvarı’ndaki düzenlenen etkinlikte 3 bin kişiye lokma dağıtıldı. Milliyetçi Hareket Partisi ve Karasu Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen organizasyona vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Karakaş, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol ile siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu liderleri de standı ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Duaların ardından lokma dağıtımına başlandı.

 

RUHLARI ŞAD OLSUN

Çanakkale Şehitleri ve Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde geçtiğimiz hafta şehit olan Mehmet Keskin anısına dağıtılan lokma programında konuşan MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bizim evlatlarımız rahat yaşasın diye kendi evlatlarını yetim bırakan, toprakları bize vatan olarak bırakan tüm şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyoruz. Biz ömrümüz yettikçe onların emanetine sahip çıkacağız. Bu vatanın ilelebet Türk-İslam ülkesi yapacağız” şeklinde konuştu.

 

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu, “Türk tarihinin şanlı zaferlerinden birini kutluyoruz. Çanakkale, tarihin eşine az rastlanır en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Çanakkale ruhu göstermiştir ki, dünyada bu milletin varoluş iradesini kıracak hiçbir güç yoktur. Millet olarak yoklukta iken bile ‘Çanakkale Geçilmez’ dedirten, sağlam, inanan, sarsılmaz bir ruhun mirasçılarıyız. Aydınlık geleceğimizin bir aziz hatırası olarak değil, geleceğe yürüyüşümüzün en güçlü ilham kaynaklarından biri olarak milletimizin hissiyatında son derece önemli bir yere sahiptir” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya