Öztürk yeni bir mahalle inşa ediyor

 

Karasu Karapınar Mahallesi’nde bakım, onarım ve tadilat çalışmaları son bulmuyor. Adeta yeni bir mahalle inşa eden Karapınar Mahallesi Muhtarı Oğuzhan Öztürk, seçimin son gününe kadar yeni bir Karapınar Mahallesi inşa edeceğini belirtti.

 

KAPILARI AŞINDIRDI

Karasu Karapınar Mahallesi’ne yatırımlar ardı arkasını kesmiyor. Sürekli bakım, onarım ve tadilat çalışmalarının devam ettiği mahallede vatandaşlar çalışmaları da merakla izliyor. Mahallesinin eksiklerini gidermek için Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin, Karasu Belediyesi’nin ve birçok kurumun kapısını aşındıran Karapınar Mahallesi Muhtarı Oğuzhan Öztürk, “Amacım mahalle halkına kaliteli bir yaşam sunmak ve mahallemizin eksiklerini gidermek. İmkanlar doğrultusunda mahallemizde devam eden çalışmalar var ve bu çalışmalar mahallemizde hiçbir sorun kalmayana kadar devam edecek” şeklinde açıklamalarda bulundu.

ONLARIN DESTEKLERİ İLE OLDU

Yağmur sonrası çamurlanan içme suyu sorununun giderildiğini ve elektrik direklerinin yenilendiğini belirten Öztürk, “Yağan yağmur sonrası içme suları içilmeyecek bir hal alıyordu. Mahalle halkımızın sağlığı için SASKİ Karasu Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu tarafından bakım onarım çalışması yapıldı. Umuyoruz ki bundan sonra ki dönemde böyle bir sorun ile karşılaşmayacağız. Eskiyen ve sürekli elektrik kesintisine neden olan direkler ise yenilendi. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Ömer Babalıoğlu’na ve SEDAŞ Karasu Şube Müdürü Yonca Hanım’a sonsuz teşekkür ederiz. Mahallemizdeki tüm sorunları gideren Karayolları Genel Müdürlüğü’ne de şükranlarımızı iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

SORUNSUZ BİR MAHALLE

Karapınar Mahallesi Merkez Camii ile Karapınar İlkokulu ve Ortaokulu önünde çalışmaların tüm hızıyla da devam ettiğini belirten Öztürk, “Karapınar Merkez Cami önünde peyzaj çalışmalarımız başladı ve kısa süre sonra son bulacak. Karapınar Cami Derneği Başkanı Ahmet Likos ve mahalle halkımızın destekleri ile başlayan çalışma kapsamında mahallemizin camii ve okulu yeni bir görünüme kavuşacak. Mahallemizin güzelleşmesi için bizlerin her daim yanında olan her fırsatta gece gündüz demeden yardımımıza koşan değerli mahalle sakinlerimize sonsuz teşekkür ederim. Amacımız güzel bir mahalle inşa etmek ve sorunsuz bir mahalle oluşturmak. Bunu mahalle halkımız, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi ile başaracağız. Değerli başkanlarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.