Eğitim

Özşen’den görkemli tören

Özşen’den görkemli tören

Özel Özşen Okullarında bu hafta büyük bir mutluluk ve gurur yaşandı. Anaokulu eğitimlerini, ilkokul eğitimlerini, ortaokul eğitimlerini ve lise eğitimlerini tamamlayan öğrenciler büyük ve muhteşem bir törenle mezun oldu.

Duygusal anlar yaşandı
Özel Özşen Okullarında bu hafta büyük bir mutluluk ve gurur yaşandı. Anaokulu eğitimlerini, ilkokul eğitimlerini, ortaokul eğitimlerini ve lise eğitimlerini tamamlayan öğrenciler büyük ve muhteşem bir törenle mezun oldu.  Okul Koordinatörü Adem Erarslan, “Velilerimizin de katıldığı programımızda hem duygusal anlar yaşandı hem de çok eğlenildi. Okul kurucularımızdan Şakir Şen, Okul Kurucu Müdürümüz Ahmet Alp Özdemir, Okul Koordinatörümüz Adem Eraslan günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptı” dedi.
Başarılar diledi
Müdür Ersarslan, “Gösterilerin ardından öğrenciler diplomalarını aldı ve duygularını dile getirdikleri konuşmalar yaptı. Özşen Okullarının öğrencilere sağladığı imkanlar öğrenme atmosferi güvenli, destekleyici ve etkili bir ortamda gerçekleşir. Özşen Okullarında spor salonları, müzik odaları, fen ve bilim salonları öğrencinin pratik yaparak, görerek etkileşim sağlayarak öğrenmelerini kolaylaştıran ve destekleyen eğitim sistemimiz var” şeklinde konuştu. Ardından programa katılan herkese teşekkür ederek tüm öğrencilere başarılar diledi.

 

Özel Özşen Okullarında bu hafta büyük bir mutluluk ve gurur yaşandı.
Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler büyük ve muhteşem bir törenle mezun oldu.

 

Adem Erarslan, tüm öğrencilere başarılar diledi.