Karasu

Sağır’dan sert tepki

Sağır’dan sert tepki

Akkum Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır, mahallede internet sorunu olduğunu ve vatandaşların mağdur olduğunu dile getirdi. Sağır, “90’lı yıllarda kırsal mahallelerimizin tamamına o günkü iktidar bütün mahallelere telefon getirirken, bu günkü iktidar havadan havaya adam gönderiyor ama kırsal mahalleye internet getiremiyor” dedi.

Vatandaş mağdur
Akkum Mahallesi’nde internet sorununun fazla olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır, “90’lı yıllarda kırsal mahallelerimizin tamamına o günkü iktidar bütün mahallelere telefon getirirken, bu günkü iktidar havadan havaya adam gönderiyor ama kırsal mahalleye internet getiremiyor. Mahallemizin internet sorunu bir türlü çözülemiyor. Vatandaşımız mağdur ediliyor” şeklinde konuştu.
Çözüm bulunmadı
Uzun süreden beri internet sorununu dile getirdiklerini fakat bir türlü çözüm bulunamadığını belirten Akkum Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır, “Defalarca dile getirmemize rağmen sorunlarımız bir türlü çözülmedi. Sorunlarımızın çözüme ulaşmasını bekliyoruz. Mahalle halkımızın mağduriyetinin giderilmesini istiyoruz. Sorunlarımızın kısa sürede çözüme ulaşması için elimizden geleni yapacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.