Eğitim

Karasu’da karne heyecanı

Karasu’da karne heyecanı

11 Eylül’de başlayan 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesiyle birlikte Karasu’da 12 bin 596 öğrenci karne sevinci yaşadı. Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, “Tüm öğrencilerimize derslerinde ve hayatlarında başarılar dileyerek, sömestr tatillerini bol bol öğrenerek geçirmelerini diliyorum” dedi.

Hediyeler verildi
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesiyle birlikte Karasu’da 12 bin 596 öğrenci karne sevinci yaşadı. Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Şehit Ferhat Sözer İlkokulu ve Ortaokulu’nda yapılan karne törenine katılım sağladı. Programa Karasu Milli Eğitim Şube Müdürü Ergün Demir ve Özel Şube Müdürü Hüseyin Çolak’ta katıldı. Programda öğrencilere birer birer karneleri takdim edildi. Şube Müdürleri Ergün Demir ve Hüseyin Çolak tarafından çocuklara öğretmenleri tarafından hazırlanan hediyeler verildi.
Başarılar diledi
Şehit Ferhat Sözer İlkokulu ve Ortaokulu’nda yapılan karne töreninin ardından Karasu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda da karne töreni düzenlendi. Öğrencilere karneleri takdim edildi. Tüm öğrencilere derslerinde ve hayatlarından başarılar dileyen Müdür Çetin Turhan, “Ailelerimizin özverili tutumları, çocuklarımızın hayallerine ortak olmaları, her zaman yanlarında olduklarını hissettirmeleri notlardan, teşekkür ve takdir belgelerinden daha değerli, daha önemlidir. Bu vesileyle, karne alan tüm yavrularımızı canı gönülden kutluyorum” dedi.