Muhteşem geceyle lise hayatlarına veda ettiler

 

Karasu Anadolu Lisesi Çarşamba günü mezuniyet gecesi düzenledi. 73 öğrenci yapılan törende keplerini havaya attı. Törende öğrencilerin sunduğu vals gösterisi ise adeta büyüledi.

 

 

KAŞIKÇI UNUTULMADI

Çarşamba günü Karasu Anadolu Lisesi öğrencileri mezuniyet gecesi düzenledi. Törende 73 öğrenci mezun olarak yeni hayatlarına adım attı. Programın sunuculuğunu Kimya Öğretmeni Satılmış Karka üstlendi. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda geçen sene kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Kimya Öğretmeni Eşref Kaşıkçı’da unutulmadı. Kaşıkçı için seremoni düzenledi ve en ön sandalyeye fotoğrafı koyuldu. Duygusal anların yaşandığı törende Kaşıkçı için gökyüzüne de güvercinlerde uçuruldu.

 

DUYGULU ANLAR

Törende Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, Karasu Anadolu Lisesi ailesine adına konuşma yaptı. Kılınç, mezun olan öğrencileri tebrik ederek yeni hayatlarında başarılar diledi. Gecede okul birincisi olan Mihrican Filizfidanoğlu’da tüm mezunlar adına konuşma yaptı. Filizfidanoğlu’nun hazırladığı konuşma arkadaşlarını ve tüm katılımcıları da duygulandırdı. Okul birincisi Mihriban Filizfidanoğlu, ikinci Havvanur Karaman ve üçüncü Sueda Aslan’a başarılardan dolayı plaket verildi.

 

VALS GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Törende okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşegül Demirbaş Örgen önderliğinde bayrak- flama teslim töreni yapıldı. Okul ikincisi Havvanur Karaman ve üçüncü Sueda Aslan, bayrak ve flamayı 11 sınıf öğrencilerine teslim etti. Geceye ise, okulun Edebiyat Öğretmeni Serap Kılınç koordinesinde hazırlanan vals gösterisi damga vurdu. Yaklaşık 4 dakika süren vals gösterisi adeta büyüledi. Diploma törenin ardından ise öğrenciler keplerini havaya attı ardından ise gökyüzüne dilek feneri ve balonlar bırakıldı. Gecenin sonunda ise hareketli şarkılarla öğrenciler ve veliler doyasıya eğlendi.