Aziziye transfer taarruzunda

 

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör’de Play-Off’ları kıl payı kaçıran Aziziyespor, bu sezon işi şansa bırakmak istemiyor. Sarı-lacivertli ekip yöneticileri oluşturulan transfer komitesi koordinesinde çalışmalarına başladı.

 

BİR DIŞ, İKİ İÇ TRANSFER

Süper Amatör’de geçtiğimiz sezon mücadele eden ve Play-Off’ları kıl payı kaçıran Aziziyespor, geçtiğimiz günlerde Başkanlık değişikliğine gitmişti. Yıllardır Aziziyespor’da Başkanlık görevini yürüten Reşit Yetim, koltuğu Çetin Kaya’ya devretti. Kaya, ayağının tozuyla transfer çalışmalarına komite üyeleri Hakan Cengiz, İlker Işık ve Yücel Şirin ile başladı. İlk dış transferini forvet oyuncusu, geçtiğimiz sezonun gol kralı ve aynı zamanda Karasulu olan amatör milli oyuncu Yalçın Yalazı ile yaptı. İç transferde ise Yağız Efe Bektaş ve Uğur Temur yeniden imzaları attı.

 

KADROMUZU KURUYORUZ

Karasu Azziyespor Genel Kaptanı Yücel Şirin, “Geçtiğimiz sezon son ana kadar başarılı bir oyun sergiledik. Hatalarımızı da en ince ayrıntısına kadar biliyoruz. Bu yüzden bu sezon işi şansa bırakmak istemiyoruz. Daha iddia bir kadro kuruyoruz. Hocamızla beraber istişareler yaparak kemik kadromuzu oluşturuyoruz ve sezona hazır bir şekilde gireceğiz” dedi. Başkan Çetin Kaya ise, “Transfer komitemiz her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp ona göre bir yol haritası belirliyor. Hiçbir fedakarlıktan kaçmadan kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz. Muhteşem bir kadro ile takımımızı ve seyircisi bütünleştireceğiz” dedi. (HABER: Ramazan Marmara)