Muhtarlar kapıları aşındırıyor

 

Karasu’nun bazı mahalle muhtarları, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ile bir dizi ziyaretlerde bulunarak mahallelerinin sorunlarına çözüm aradı. Mahallelerine en iyi şekilde hizmet sunmak için yola çıkan mahalle muhtarları, 2021 yılında Karasu’da yapılacak yol çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

 

TEK AMAÇLARI HİZMET

Karasu Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan, Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Osman Şahin, Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Eyüp Dinç ve Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, hizmet için bir dizi ziyaretlerde bulundu. Mahallelerine en iyi şekilde hizmet etmek amacı ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Ömer Turan’ı ve Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Mehmet Sungur Yeni’yi ziyaret eden mahalle muhtarları, 2021 yılında Karasu’da başlatılacak yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.

KISA SÜRELİĞİNE ÇÖZÜM

Karasu Hürriyet Mahallesi’nde bulunan taşocağından çakıl alınarak mahalle arasındaki yollarda onarım çalışması yapılması talebinde bulunan Karasu Ortaköy Mahalle Muhtarı İsmet Turan, “Bozuk olan mahalle yolları en azından kısa süreliğine taşocakların çakıl alınarak onarım yapılabilir. Bizler bu şekilde çalışma başlatmak amacıyla Sakarya Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlığı’na talepte bulunduk. Mahallemize en iyi şekilde hizmet sunmak için bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi. Gülcan Elmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.