Spor

Mini Futbol’a Karasu damgası

Mini Futbol’a Karasu damgası

Ünlü Medya Patronu Acun Ilıcalı tarafından organize edilen Mini Futbol’a Karasu’dan da iki takım katılıyor. İki grup halinde oynanan müsabakalar Pazar günleri Adapazarı’nda oynanıyor. Turnuvaya Karasu’dan Real Çelik Kapı ve Hul City katılıyor.

Hedef Türkiye Şampiyonası

Acun Ilıcalı tarafından Türkiye çapında organize edilen Mini Futbol’un Sakarya etabına Karasu’dan 2 takım katılıyor. Karasu ekiplerinden Real Çelik Kapı A Grubunda, Hul City ise B grubunda yer alıyor. 12’şer takımın mücadele ettiği maçlar sonunda gruplarında ilk sekize girecek ekipler Play Off şansı yakalayacak. Bu ekiplerin kendi aralarında yapacağı müsabakalar sonunda başarılı olan ekipler İzmir’de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde edecek.

İkinci sıradayız

Karasu ekiplerinden Real Çelik Kapı A Grubu’nda, Hul City ise B Grubu’nda 2. sırada yer alıyor. İki Karasu ekibinin de gösterdiği performans iki ekibin de Play Off’a yükselme şansının yüksek olduğunu gösteriyor. Karasu ekipleri gruplarında ilk sekizde yer alırsa, Play Off’a kalma şansını elde edecek. Karasu ekiplerinin amacı İzmir’de yapılacak ve TV 8,5’ten canlı yayınlanacak olan müsabakalara katılmak.