EğitimKarasu

Mesleklerini sevgiyle yapıyorlar

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Turhan, “Yurdumuzun her köşesinde fedakarca görev yapan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır” dedi.

 

GÖNÜL BAĞI

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Turhan, “Millet mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara en güçlü biçimde hazırlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, ömrünü ve hayallerini bu ülkenin evlatlarına adayan ve yıllar geçse de gönül bağımızı hiç koparmadığımız, kıymetli öğretmenlerimizi en içten dileklerimle selamlıyorum” dedi.

İLHAM VEREN

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan , “Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşıma hedefini görev bilen, bu yola aklını ve gönlünü koyan, geceyi gündüze eş tutan, üreten ve üretim için ilham veren her gün yeni bir şeyler öğrenmeye ve öğretmeye azmeden, dünyadaki bilimsel gelişmeleri takip eden özverili öğretmenlerimiz milletimizin geleceğini tayin edecektir” diye belirtti.

BİLGİ NEFERLERİ

Yurdumuzun her köşesinde fedakarca görev yapan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır” diyen Müdür Turhan, “Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit edilen öğretmenlerimiz olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu duygu ve düşünceler ile sevgi, şefkat ve bilgi neferleri öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum” diyerek mesajını sonlandırdı.