Karasu

Manavpınarı’ndan ikinci proje

Manavpınarı’ndan ikinci proje

Haftaya Erasmus Projesi ile başlayan Manavpınarı İlkokulu ve Ortaokulu, haftayı TÜBİTAK 4006-B projesi ile tamamladı. Programa katılım oldukça yoğun oldu. 22 öğrencinin yer aldığı fuarda 10 proje görücüye çıkarıldı.

Teşekkür etti

Haftaya Erasmus Projesi ile başlayan Manavpınarı İlkokulu ve Ortaokulu, haftayı TÜBİTAK 4006-B projesi ile tamamladı. Programa Karasu Milli Eğitim Şube Müdürü Ergün Demir ve Mehmet Taşkıran katılım sağladı. Manavpınarı Ortaokulu öğrencilerin hazırlamış olduğu projelerden oluşan TÜBİTAK Bilim Fuarı’nda konuşma gerçekleştiren Okul Müdürü Kürşat Kılıçarslan, “Sene boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

10 proje sergilendi

Yoğun bir yılı geride bıraktıklarını belirten Müdür Kılıçarslan, “22 öğrencimizin yer aldığı fuarımızda 10 proje görücüye çıkarıldı. Projelerimiz oldukça ilgi gördü. Ulusal ve uluslararası projelerde yer almaya devam edeceğiz. Aynı zamanda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanda da başarılı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Etkinliklerimizde emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi de bu başarılı projelerinden dolayı tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Fuar’da 10 proje görücüye çıkarıldı.
Fuara katılım yoğun oldu.
Kılıçarslan, tüm öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.
Manavpınarı İlkokulu ve Ortaokulu, haftayı TÜBİTAK 4006-B projesi ile tamamladı.