Karasu

Eller Filistin için semaya açıldı

Eller Filistin için semaya açıldı

Karasu Müftülüğü tarafından düzenlenen sabah namazı programında eller Filistin için semaya açıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, “Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın çağrısı ile ülkemizdeki tüm camilerimizde Gazze’de yaşanan İsrail Terörünün ve katliamının son bulması için, ilahi huzurda niyazda bulunuldu” dedi.

Dua edildi

Karasu Müftülüğü tarafından düzenlenen sabah namazı programında eller Filistin için semaya açıldı. Müftü Çelebi, “Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın çağrısı ile ülkemizdeki tüm camilerimizde Gazze’de yaşanan İsrail Terörünün ve katliamının son bulması için, ilahi huzurda niyazda bulunuldu. İlçemizdeki bütün camilerimizde Filistin’de vefat eden kardeşlerimiz için sabah namazında Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi” diye konuştu.

Katılım yoğun oldu

Merkez Çarşılı Camii’nde düzenlenen programa katılım sağlayan Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, “Yapılan katliamı lanetleyerek vefat eden Filistinli kardeşlerimiz ve aziz şehitlerimiz için dua ettik. Programımıza katılım sağlayan ellerini semaya açan tüm vatandaşlarımız teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. Programa vatandaşlar yoğun katılım sağladı.

Karasu Müftülüğü tarafından düzenlenen sabah namazı programında eller Filistin için semaya açıldı.
Programda Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.