Karasu

Kuzey’de av anlayışı değişiyor

Kuzey’de av anlayışı değişiyor

Karasu’daki doğa tutkunlarının artık yeni bir uğrak yeri var. Kuzey Outdoor kapılarını açtı. Klasik bir av bayi anlayışının çok ötesinde bir hizmet verdiklerini söyleyen Ekrem Bayram, “Kalite ile keyfin buluştuğu bir anlayışla hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Bayramda açılıyor
Doğa tutkunlarının keyifle avlanmaları için danışmanlık hizmeti de verdiklerini söyleyen Kuzey Outdoor İşletmecisi Ekrem Bayram, “Avlanma esnasında ekipmanınıza güvenmeniz, ne avlamayı planladığınızı bilmeniz lazım. Bize gelen misafirlerimize kusursuz bir keyif yaşatmak için bölgeye ve ekipmanlara ilişkin danışmanlık veriyoruz” ifadelerini kullandı. Mağazanın açılışını Kurban Bayramı’nın ikinci gününe planlayan Ekrem Bayram, “O gün pek çok balıkçı dostumuzla buluşacağımız için şimdiden heyecan içindeyiz” dedi.
Avrupa hedefi
Karasu’da gün geçtikçe potansiyeli artan olta balıkçılığına katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyleyen Bayram, olta balıkçılığı sektöründe ülke standartlarının üzerine çıkmayı hedefleyerek yola çıktıkları ifade etti. Karasu için yenilikçi adımlar atmaya devam ettiklerini söyleyen Kuzey Outdoor Sahibi Ekrem Bayram, gerek Avrupa gerek farklı kıtalarda yaptıkları çalışmaları önümüzdeki günlerde duyuracaklarını belirtti.

 

Kuzey Outdoor bayramda açılıyor.
“Kalite ile keyfin buluştuğu bir anlayışla hizmet veriyoruz”
Kuzey Outdoor misafirlerine bölge ve ekipmana ilişkin danışmanlık sunuyor.