Eğitim

Limandere’de coşkulu kutlama

Limandere’de coşkulu kutlama

Hayat Boyu Öğrenme Haftası dolayısıyla Cumhuriyet Ortaokulu’nda coşkuyla kutlandı. Düzenlenen etkinlikte öğrenciler sergilediği gösterilerle büyük ilgi topladı. Defile ve serginin düzenlendiği programa katılım oldukça yoğun oldu.

Gösteriler beğeni topladı
Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencileri Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı coşkuyla kutladı. Düzenlenen etkinlikte öğrenciler sergilediği gösterilerle büyük ilgi topladı. Defile ve serginin düzenlendiği programa katılımda oldukça yoğun oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Anasınıfı öğrencilerinin şapka defilesi ile devam etti. Ardından 3/B sınıfının gösterisi ve Cumhuriyet Ortaokulu Halk Oyunları ekibinin potpori etkinliği büyük beğeni topladı.
Ödülleri verildi
Limandere İlkokulu öğrencileri arasında yapılan Oyuncak Tasarım Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler hediyeleri ilçe protokolü tarafından takdim edildi. Resim, Teknoloji Tasarım ve Oyuncak Sergisini gezen ilçe protokolü ürünleri oldukça beğendi. Limandere Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş, “Etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Turhan’a, Şube Müdürümüz Sayın Mehmet Taşkıran’a, ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencileri Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı coşkuyla kutladı.
Erbaş, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” dedi.
Programa katılım oldukça yoğun oldu.