Gündem

Küntaş adım adım geziyor

Küntaş adım adım geziyor

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Civan Küntaş saha çalışmalarına ağırlık veriyor. Küntaş’a Karasu İlçe Başkanı Osman Önal ve ilçe teşkilatı da eşlik ediyor.

Mahalleleri geziyor

Gündüz esnaf ziyaretlerinde bulunan Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Civan Küntaş, akşamları da kırsal mahalle ve kahve gezilerine ağırlık veriyor. Mahallelerde gördüğü ilgiden memnun olduğunu ifade eden Küntaş, “Halkımız bizi gördüğünde bir akrabasını görmüş gibi bağrına basıyor. Karasu’da Milli Görüş Belediyeciliği özlemi çekiliyor. Biz de bu özleme son vermek için sahaya çıktık. Vatandaşlarımız da bunun karşılığını vermeye hazırlanıyor” dedi.

Samimiyet özlemi

“Vatandaşlarımız her şeyden önce samimiyet istiyor” diyen Civan Küntaş, “Gönülleri kazanmak, seçimleri kazanmak kadar önemlidir. Saha gezilerimizde görüyoruz ki Yeniden Refah insanlarımızın gönlüne girmiş. Bize düşen bu samimiyeti Karasu Belediye Başkanlığı’na taşımak ve halkımızın özlemini çektiği samimi hizmeti vatandaşlarımızla buluşturmak. Karasu’nun Milli Görüş’ün yegane temsilcisi Yeniden Refah kadrolarına ihtiyacı var. Allah nasip ederse bunu da 31 Mart günü başaracağız” ifadelerini kullandı.