Siyaset

Ayar görev bekliyor

Ayar görev bekliyor

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Ayar, görüşmelerini tamamladı, Genel Merkez tarafından verilecek görevi bekliyor. Temayül ve anketlerden umutlu olduğunu ifade eden Ayar, “Projelerimiz hazır. Adaylık görevi verildiğinde sahadaki yerimizi alacağız” dedi.

Kendimize güveniyoruz

10 yıla yakın bir süreden bu yana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olduğunu hatırlatan Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Ayar, “Siyasette ve yerel yönetimde edindiğimiz tecrübelerimizi Karasu’muza aktarmak istiyoruz. Ankara’daki görüşmelerimiz esnasında potansiyelimizi ve yapacaklarımızı karar vericilere aktardık. Temayül ve anketlerde de teveccüh gördüğümüzü biliyoruz” dedi.

Oyları artırırız

Kendisinin aday olması durumunda Ak Parti’nin gücüne güç katacaklarına inandıklarını da sözlerine ekleyen Ayar, “Karasu’da Ak Parti’mize ciddi bir teveccüh var. Bu teveccühü sandığa taşırken oyları artırmak ve Cumhurbaşkanımızın üstünden yük alan bir yapıda olacağız. Sahada ulaşılmadık seçmen, girilmedik gönül bırakmayacağız” dedi. Ak Parti’nin gönül belediyeciliği kavramına uygun hareket edeceğini de söyleyen Ayar, Ak Parti’nin oyunu artıracağını da söyledi.