Sakarya

Küçükosman veda etti

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran Grup Amirliği’nde 7 sene görev yapan, yüzlerce kişinin canını kurtaran Karasu Grup Amiri Şaban Küçükosman, yazdığı mesaj ile Karadeniz kıyılarına veda ettiğini açıkladı.

 

MESAİ ARKADAŞLARINI ÜZDÜ

Karasu, Kaynarca ve Kocaali sahillerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran Grup Amirliği’nde 7 sene görev yapan, milyonlarca kişinin canını kurtaran Karasu Grup Amiri Şaban Küçükosman, 62 iş arkadaşına WhatsApp grubunda yazdığı veda mesajı ile Karadeniz kıyılarına veda ettiğini açıkladı. Sakarya İtfaiyesi Cankurtaran Grup Amirliği olarak, birçok kamu kurum ve kuruluşlarla koordinasyon sağlanması konusunda sayısız başarılara imza atan Küçükosman’ın veda mesajı en çok mesai arkadaşlarını üzdü.

EMEKLİ OLDU

Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıkları ile her türlü kıyı şeridinde oluşabilecek boğulma vakalarına karşı iş birliği içerisinde çalışma yürüterek, cankurtaran ekipleri ile birlikte milyonlarca kişinin hayatını kurtaran Küçükosman, emekli oldu. Binlerce vatandaşa yeniden umut olma konusunda, cankurtaranlık görevinin ne kadar kutsal olduğunu beraberinde çalıştığı personeline her fırsatta hatırlatan Küçükosman, “Bir kişiyi kurtarmak, tüm insanlığı kurtarmak gibidir. Tüm meslektaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum. İyisiyle kötüsüyle çok güzel yıllarımız geçti. Bu güne kadar bizlere destek olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir