Karasu

Kuba’dan öğretmenlere jest

 

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen etkinlikte Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, öğretmenlere özel sürprizler hazırladı.

 

FARKINDALIK OLUŞTURDULAR

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu’nda etkinlik düzenlendi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen etkinliğe Kızılay Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi, Kızılay gönüllüleri, kadın öğretmenler ve kadın personeller katıldı. Öğretmenlerin kadınlar gününü kutlayan Ekşi, 8 Mart’ın kadınları anlatan, farkındalık oluşturma adına önemli bir gün olduğunu belirtti.

ÖĞRETMENLERE ÖZEL HEDİYE

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenlerinin kadınlar gününü kutlayan Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, kendi elleri ile hazırladığı hediyeleri öğretmenlere takdim etti. Kadınlara yapılan şiddeti kınayarak sözlerine başlayan Kuba, “Ana olarak yüceltilmiş, geleceğimizi şekillendiren, her şeyin en iyisine layık olan tüm kadınlarımıza yalnızca 8 Mart’ta değil yaşamın her anında sevgi, sağlık, huzur dolu günler dileriz” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir