Karasu

Her gün kadınların yanındayız

 

Türk Kızılay Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi önderliğinde Kızılay gönüllüleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlik düzenledi. Bayan esnafları ve vatandaşları unutmayan Kızılay gönüllüleri, Karasu’da yüzlerce kadının yüzünü güldürdü. Ekşi, “Bir gün değil her gün kadınlarımızın yanındayız” dedi.

 

KIZILAY KADINLARI UNUTMADI

Her zaman mağdur ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı Karasu Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınları da unutmadı. Karasu’da Kızılay Gönüllüleri tarafından Karasu Atatürk Bulvarı’nda ve kurumlarda kadınlara karanfil dağıtıldı. Karanfil hediye edilen bayanlarda şaşkınlığı ve mutluluğu aynı anda yaşadı. Mutluluğunu saklayamayan kadınlar, genç Kızılay gönüllülerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

KADINA ŞİDDETE HAYIR

Bir gün değil her gün kadınların yanında olduğunu belirten Kızılay Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi, “Annelerimize, ablalarımıza, kız kardeşlerimize ve tüm kadınlarımıza minnettarız. Kadınlarımızın sadece 8 Mart’ta değil sonsuza kadar yanınızdayız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kızılay olarak kutluyoruz. Kadınlara şiddetin olmadığı, kadınların öldürülmediği, kadınlarımızın mutlu ve huzurlu yaşadığı bir dünya istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir