Kocaali yatırımları değerlendirildi

 

Kocaali Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın beraberinde Fen İşleri Müdürü Burak Ergün ve saha sorumluları ile birlikte SASKİ Karasu-Kocaali Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Görüşmede SASKİ’nin Kocaali’deki faaliyetleri değerlendirildi.

 

YATIRIMLAR DEĞERLENDİRİLDİ

Kocaali Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın beraberinde Fen İşleri Müdürü Burak Ergün’ün yanı sıra Saha Kontrol Sorumluları İsa Kanbur ve Ercan Topçu ile birlikte Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi, Kocaali-Karasu Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu ile bir araya gelen Başkan Yardımcısı Cemal Angın ve beraberindeki heyet SASKİ’nin Kocaali yatırımları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın ilçede yeni olmasına rağmen en iyi hizmet veren kurumlar arasında olduğunu belirterek Kocaali’deki yatırımlar ve devam eden projeler için SASKİ Şube Müdürü, Ömer Babalıoğlu’na teşekkür etti.

VERİMLİ ÇALIŞMA

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Kocaali Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın SASKİ’nin Kocaali’de en iyi hizmet veren kurumlardan biri olduğunu söyledi. Angın “Kocaali il merkezine olan uzaklığından dolayı hizmet alımı anlamında geride kalan ilçelerden biriydi. Ancak büyükşehir yasası ile birlikte bu kavram değişti. SASKİ de ilçemizde yeni bir kurum olmasına rağmen, bakım, onarım, arıza müdahale, proje üretim ve yatırım anlamında oldukça verimli çalışan bir kurum. Başta Karasu – Kocaali Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu olmak üzere, tüm SASKİ yönetimine ve personeline,  ilçemiz adına özverili çalışmalarından dolayı teşekküre ediyoruz” dedi.