Karasu

Kalite ve lezzetin tek adresi

 

Karasu’da döner ve fast-food sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Temizel Fast Food, işletmesini hem mekan olarak hem de ürün çeşitliliği ile daha büyüterek yeniden hizmete açtı. Lezzeti, servis hızı, hijyeni ile adından söz ettiren Temizel, lezzeti ile konuşuluyor.

 

LEZZETİ İLE SÖZ ETTİRİYOR

Lezzeti, servis hızı, hijyeni ile adından söz ettiren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Temizel Fast Food durmadan azimle çalışarak ve çeşitli kampanyalar yaparak Karasu’da ilklere imza atmaya devam ediyor. Döner lezzetini Karasululara sevdiren, farklı sunumu ve hizmet kalitesi ile Karasu halkının beğenisini kazanan Temizel Döner, yeni yüzüyle hizmete açıldı. Karasu İncilli Mahallesi 617. Sokak No:6’da birçok farklı çeşitliliği ile Karasu halkına hizmet veren Temizel Döner, lezzeti ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

ÖZEL ÇEŞİTLER

Temizel Fast Food işletmesi Ali Demircan, “Müşterilerimizin memnuniyeti için ilçemize yeni tatlar getirmeye devam ediyoruz. Pilav üstü döner, kaşarlı döner, porsiyon döner, tavuk döner, dürüm, sandviç ve tombik çeşitleri ile özel soslu döner çeşitlerimiz mevcuttur. Ayvalık ekmeğinde kavurmalı kaşarlı tost, Ayvalık tostu, karışık tost, soğuk sandviç gibi isteğe göre tost çeşitlerimiz mevcuttur. Aperatif çeşitlerimiz ile orijinal ekmeğinde İzmir kumrusu, tavuk hamburger, et hamburger, çizburger, patso, ekmek arası kasap köfte çeşitlerimiz mevcuttur” ifadelerini kullandı.

MUTLAKA TATMALISINIZ

Temizel Döner’in tadına herkesin mutlaka bir kez bakması gerektiğini ve kesinlikle memnun kalacaklarını belirten Demircan, “İşimizi aşk ile severek yapıyoruz. Kalite ve lezzet konusunda oldukça iddialıyız. Paket servisimiz mevcuttur. Müşterilerimizi bekletmeden siparişleri hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Çeşitlerimizle, menülerimizle ve paket servisimizle Karasu’nun her yerine hizmet ederek mekanımızla Karasu’ya artı katmaya devam ediyoruz. 0264 718 17 18- 0533 925 20 67 nolu telefon numarasından sipariş verebilirsiniz. Bizleri tercih eden herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı