Spor

Kızılcık’ta hazırlıklar tam gaz

Kızılcık’ta hazırlıklar tam gaz

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Kızılcıkspor idmanlara başladı. Önümüzdeki haftadan itibaren hazırlık maçlarına başlayacak olan Kızılcık ekibi Adapazarı Karaman Sentetik Saha’da hazırlıklarını sürdürüyor.

Hazırlıkla başladı

Geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik çizen Kızılcıkspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Karaman Sentetik Saha’da idmanlara başlayan yeşil-beyazlı ekip, önümüzdeki hafta da hazırlık maçları ile yeni sezonu karşılayacak. Takım içi uyumdan memnun olduklarını ve geçen yılın başarılı takımı üzerinde çok fazla değişiklik yapmayı planlamadıklarını söyleyen Antrenör Ömer Tiflis, eksik nokta görürlerse transfer yapmaya da açık olduklarını söyledi.

Özkan düzeliyor

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazasının ardından sağlık durumu iyiye giden Ömer Özkan da salonda hazırlıklara başladı. Konu ile ilgili bilgi veren Kızılcıkspor Antrenörü Ümit Tiflis, “Ömer Özkan, geçirdiği talihsiz kazanın ardından hızla düzeliyor. Önümüzdeki aydan itibaren takımdaki yerini alacağını düşünüyoruz” dedi. Hazırlık maçlarının ardından eksiklerini aha iyi göreceklerini söyleyen Tiflis, eksik gördükleri noktalara transfer yapma imkanlarının da bulunduğunu söyledi.