Spor

Aziziye idmana ara vermiyor

Aziziye idmana ara vermiyor

Karasu Şehir Stadı’nda ve Erenler Sentetik Saha’da haftada dört gün idman yapan Karasu Aziziyespor, Süper Lig hazırlıklarına ara vermiyor. Kafkaslar önümüzdeki haftadan itibaren hazırlık maçları da oynayacak.

Eksikleri görüyoruz

Geçtiğimiz hafta sezon açılışını yapan Karasu Aziziyespor haftada dört gün idman yapmaya başladı. Genellikle Karasu Şehir Stadı’nda idmana çıkan Kafkaslar bazı idmanlarını da Sakarya Erenler Sentetik Saha’da yapıyor. Takım içindeki uyumu artırmak için sezon öncesi idmanlara büyük önem verdiklerini söyleyen Genel Kaptan Berkan Acar, “Takım içindeki uyumumuz oldukça yüksek. İdmanlarda eksik yönlerimizi görme şansımız da oluyor” ifadelerini kullandı.

Transfer yapacağız

Haftada dört gün yapılan idmanlara bundan sonra hazırlık maçlarını da ilave etmeyi planladıklarını söyleyen Genel Kaptan Acar, eksik gördükleri noktalara en az iki transfer daha yapmayı planladıklarını ifade etti. Geçtiğimiz iki sezonda Bölgesel Amatör Lig’i son haftalarda yaşadıkları talihsizliklerle kaçırdıklarını hatırlatan Berkan Acar, bu sezon aynı şanssızlığı yaşamamak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.