Karasu

Kızılcık’a beton yol

Kızılcık’a beton yol

Karasu Kızılcık Mahallesi’nde beton yol çalışması yapıldı. Mahallenin sorunlarını çözmek için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Muhtar İsmail Hakkı Topaloğlu, Karasu Belediyesi başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Her yere hizmet

35 yıldan bu yana Kızılcık Mahallesi’ne hizmet ettiğini ve mahallenin sorunlarının çözümü için her şeyi yaptıklarını ifade eden Muhtar İsmail Hakkı Topaloğlu, uzunca süreden bu yana devam eden yol sorunlarına el attıklarını, mahallede yapılmadık yol kalmayana kadar da bu alandaki çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Mahalle halkının talep ve beklentileri doğrultusunda Karasu Belediyesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne başvuruda bulunduklarını söyleyen Topaloğlu, mahallenin yol sorununun öncelikleri olduğunu ifade etti.

Eksiklerimiz var

Yerel imkanların sınırlı olduğunu ve kendilerinin de bunun bilincinde hareket ettiklerini ifade eden İsmail Hakkı Topaloğlu, mahalle halkının eksiksiz hizmet alması adına çalıştıklarını söyledi. Mahallede yol sorununun bitmediğini ancak imkanlar ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettiklerini ifade eden Topaloğlu, mahalledeki beton yol çalışması için Karasu Belediyesi’ne ve emeği geçenlere mahalle halkı adına teşekkür etti.