Karasu

Muhtarlardan Alemdar’a ziyaret

Muhtarlardan Alemdar’a ziyaret

Karasulu muhtarlar Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. İsmail Hakkı Topaloğlu ve muhtarlar Karasu’nun sorunları hakkında bilgi verdi ve Alemdar’dan beklentilerini iletti.

Çıkarma yaptı

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve Karasulu muhtarlar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İsmail Hakkı Topaloğlu ilçedeki yol sorununu gündeme getirdi. Karasu’nun başta kırsal mahalleleri olmak üzere hemen her mahallesinde yol sorunu olduğunu dile getiren Topaloğlu, Yusuf Alemdar’dan bu konuda destek beklediklerini ifade etti.

İşbirliği yapacağız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtarların demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu ifade etti. Alemdar, öncelik sırasına göre ve Karasu Belediyesi ile de işbirliği içinde yol sorunlarını çözeceklerini ifade etti. Alemdar, imkanlar ölçüsünde ve hakkaniyet sınırları içinde hizmet vereceklerini dile getirirken, Karasu’nun sorunlarından haberdar olduğunu ve çözüm için de ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını söyledi.