Karasu

Kızılay’dan tatlı ikram

 

Türk Kızılayı Karasu Şubesi tarafından Karasu Yassıgeçit İlkokulu ve Ortaokulu’nda yüz yüz eğitime başlayan öğrencilere meyve suyu ve çikolata dağıtıldı. Kızılay gönüllülerinden hediyelerini alan geleceğin Kızılaycıları Türk Kızılayı’na teşekkür etti.

 

GELECEĞİN KIZILAYCILARI

Karasu’da yüz yüze eğitime başlayan mahalle okullarını ziyaret eden Türk Kızılayı Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi ve Kızılay gönüllüleri öğrencilerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Yüz Yüze eğitime başlayan Karasu Yassıgeçit İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Türk Kızılay ekibi Kızılay hakkında geleceğin Kızılaycılarına bilgi vererek meyve suyu ve çikolata ikramında bulundu.

EN BÜYÜK HAZİNE

Kızılayın faaliyetlerini öğrencilere tanıtarak geleceğin Kızılaycılarına yol gösterdiklerini belirten Türk Kızılay Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi, “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde Türkiye’de yeni normalleşme dönemine geçilmesiyle yüz yüze eğitim başladı. Vatandaşlarımızın sağlığını koruması ve maskesiz dışarı çıkmaması gerekiyor. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Biz de Kızılay olarak okullarımızı güzelleştiren çocuklarımıza ikramda bulunduk. Dağıtımlarımız devam edecek. Çocuklarımızın mutluluğu bizim en büyük hazinemiz” dedi. Gülcan Elmalı