Karasulu sanatçı mest etti

 

Karasulu Sanatçı Serkan Baş, dur durak bilmiyor. “Vardı Bir Hayalimiz” eserini seslendiren Baş, ikinci klibi ile geçtiğimiz hafta yeniden sevenlerinin karşısına geçti.

 

ÜÇÜNCÜSÜ HAZİRAN’DA

Geçtiğimiz yıl müzik camiasına, Karşıya Çifte Çamlar şarkısıyla hızlı bir giriş yapan Karasulu Sanatçı Serkan Baş, ilk klib çalışmasının ardından kısa bir ara vererek yeniden kolları sıvadı. Hızlı bir şekilde klib çalışmalarına başlayan Serkan Baş, söz ve müziği Uğur Kayış’a ait olan Vardı Bir Hayalimiz şarkısını seslendirerek kamera karşısına geçti. Baş yaptığı açıklamada, üçüncü klib çalışmalarına Haziran ayında hareketli şarkı ile yapmayı planladıklarını ve yaza damga vurmayı hedeflediklerini söyledi.

HAYALLERİME KAVUŞTUM

Karasulu Sanatçı Serkan Baş, ikinci klib çalışmasını Düzce Gölyaka Güzeldere Şalalesi’nde çektiklerini belirtti. Baş, “Aslında çocukluktan beri bu işi severek yapıyorum. Hayallerime kavuştum ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorum. Şarkının sözleri çok sevgili dostum Uğur Kayış’a ait, klib çekimini ise Yusuf Sarı ile birlikte gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemedikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Yeni klib çalışmamız ise tüm dijital platformalar, radyo, televizyon ve YouTube’de dönmeye devam ediyor” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.