GündemKarasuKocaaliMagazin

Kuzey’e iki ödül

Kuzey’e iki ödül

İstanbul Kuğu Gölü Festival ve Organizasyon Alanı’nda geçtiğimiz pazartesi akşamı düzenlenen Lagend Fashion Magazine Yılın En Efsane Ödülleri programında Yılın En İyi Model Ajansı seçilen FG Models Ajans Furkan Güreş ve Yılın En Başarılı Sanat Medya Organizatörü Volkan Medya Volkan Yıldız ödülleri ile Karasu’ya döndü.

 

Üçüncüsü düzenlendi

Geçtiğimiz pazartesi akşamı İstanbul Kuğu Gölü Festival ve Organizasyon Alanı’nda düzenlenen ödül gecesi yıldızlar geçidine sahne oldu. Legend Fashion Magazin Oksana Kuznetsova tarafından düzenlenen “Legend Awards Of The Year” Yılın Efsaneleri Ödül Töreni Kuğu Gölü İstanbul‘da gerçekleşti. Türkiye‘de üçüncüsü düzenlenen ödül töreni daha önce Ukrayna, İngiltere ve Azerbaycan‘da Efsane isimler ile gerçekleştirildi. Sanat, magazin ve iş dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı organizasyonun sunuculuğunu Merve Akıncı yaptı.

Ünlüler geçidi

Geceye Ferman Toprak, Murat Başaran, Nurcan Sabur, Seren Uzun,Ali Eşitmez, Selahattin TaşdöğenArto, Sinan Güleryüz, Ayçam, Murat AydınAfrikalı AliSami Çelik, Zeki Sincar, Adem Sincar, Koray Aksu, Ferah Zeydan, Yaşar Aydınlıoğlu, Esin Yum, Ekin Akkaş, Ahmet Arıman, Teoman Ayık, Tuncay Akça, Doğukan Erdem Kutlu, Duygu Atakan, Yavuz Karakaş, Adem Kılıççı, İbrahim Konar, Gülmira İbrahimoğlu, Alp Pehlivan, Volkan Kamber, Evrim Yaşlak, Evren Yaşlakİsçehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin gibi Efsane isimler katıldı.

Halk oylaması

İnternet üzerinden yapılan halk oylaması ile tespit edilen ödül sahiplerine ödüllerini İngiltere, Ukrayna ve Azerbaycan’da da aynı isimle geceler düzenleyen Ünlü Manken Oksana Kuzunetseova kendi verdi. Geceye medya ve iş dünyasından alanında lider firmalar da sponsor oldu. Gecede Karasu’dan iki isim de sahneye çıktı ve alanında yılın efsaneleri arasındaki yerini aldı. Yılın En İyi Model Ajansı seçilen FG Models Ajans Furkan Güreş ve Yılın En Başarılı Sanat Medya Organizatörü Volkan Medya Volkan seçildi.

Gençlere kariyer imkanı

Bu ödülün kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyleyen Yılın En İyi Model Ajansı seçilen FG Models Ajans Furkan Güreş, “Bu ödülü bizim için özel kılan nokta, ödül alan isimlerin halkın oyları ile belirlenmiş olması. Ulusal ve uluslar arası alanda saygınlığı olan bu organizasyonda ödül almış olmaktan hem şahsım hem de ilçem adına oldukça mutluyum. Şu anda adını vermemin doğru olmayacağı büyük projeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Mankenlerimiz Best Model yarışmalarında boy gösterdi ve büyük başarılar elde etti. Bunun neticesinde pek çok ünlü firmanın defilelerinde podyuma çıktı. Gençlere bu anlamda yol açıyor olmak bizim en büyük ödülümüz oluyor” dedi. Güreş ayrıca Yonca Evcimik’in son klibinde ünlü sanatçı ile boy göstermişti. Güreş yakın zamanda Cadde 54 içinde modellik ajansının şubesini açacağını da müjdeledi.

Dostlarla buluştuk

Geçtiğimiz pazartesi akşamı düzenlenen organizasyonda ödül almaktan mutlu olduğunu ifade eden Volkan Medya Volkan Yıldız, “Bu ödül sayesinde emeklerimizin değer bulduğunu bir kez daha görmenin mutluluğunu yaşadık. Karasu’da ağırlama imkanımız olan pek çok değerli tiyatrocu dostumuzla bir araya geldik ve hasret giderdik. Avrupa’da düzenlediğimiz tiyatro organizasyonları ve Karasu’da yapmış olduğumuz etkinliklerin bize ne denli kıymetli insanlar kazandırdığını gördük” ifadelerini kullandı.

Yıldız: Gurur duyduk

Bu denli büyük bir organizasyonda ödül almış olmanın mutluğunu yaşadıklarını ifade eden Volkan Medya Volkan Yıldız, “Gerçekten bu denli büyük bir organizasyonda sahneye çıkmak büyük gurur verdi. Ödül almış olmanın ötesinde buradaki pek çok değerli isimle bir arada

olmak ve Karasu’yu temsil etmek de ayrıca mutluluğumuzu katladı. Gece boyunca pek çok değerli isimler iletişim kurma şansımız oldu. Bunun sonuçlarını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Bu isimler teker teker Karasu’da ağırlayacağız. Bu sayede ilçemizin tanıtımına da ciddi bir katkımız olacağını ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yılın En İyi Model Ajansı FG Models Ajans oldu. Ödülü Furkan Güreş aldı.
Güreş, sahnede hatıra fotoğrafı çektirdi.
Volkan Yıldız ödül töreninde Anastasia ile röportaj yaptı.