EğitimKarasuKocaaliSpor

Sakarya’yı temsil edeceğiz

Sakarya’yı temsil edeceğiz

İl merkezinde yapılan Liselerarası Bilek Güreşi Müsabakalarında Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Sakarya’yı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.

 

Büyük başarı

İl merkezinde yapılan müsabakalarda Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri büyük başarı gösterdi. Müsabakalar sonunda, Ecrin Aydın 55 kiloda sol kol il birincisi sağ kol il birincisi, Sude Karagöz 50 kiloda sağ kol ve sol kol il birincisi, Raghda Abdo 55 kiloda sol kol il beşincisi sağ kol il birincisi, Rukiye Abdo 50 kiloda sol kol il ikincisi sağ kol il ikincisi, Muharrem Çakıroğlu 65 kiloda sol kol il ikincisi sağ kol il dördüncüsü, Beytullah Çakır Zengin 65 kiloda sol kol Sakarya ikincisi sağ kol Sakarya dördüncüsü, Muhammed Emin alan 60 kiloda sol kol il beşincisi sağ kol il beşincisi, Samet Turan 60 kiloda sol kol il 4’üncüsü sağ kol il altıncısı oldu.

Helvacı tebrik etti

Müsabakalarda büyük başarı gösteren öğrenciler ve öğretmenleri Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı’yı makamında ziyaret etti. Sakarya’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan Liselerarası Bilek Güreşi Müsabakasında dereceye girerek ilçeyi temsil eden ve Türkiye Şampiyonasında Sakarya’yı temsil edecek olan Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini, sporcu öğrencilerimizin okul müdürlerini ve danışman öğretmenlerini makamında ağırladı. Öğrencilerle tek tek sohbet eden Helvacı, danışman öğretmenler Ender Topal ve Oğuz Kocabaş ile bilek güreşi müsabakası hakkında konuşarak detaylı bilgi aldı.

Kaymakam Helvacı öğrencileri makamda ağırladı.