Karasu’da muhteşem açılış

 

Çarşamba günü Karasu’da, Öz Trabzon Pide ve Börek Salonu ile Anadolu Et Şarküteri muhteşem bir törenle açıldı. Açılışa TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, ilçe protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

ALLAH UTANDIRMASIN

Öz Trabzon Pide ve Börek Salonu ve Anadolu Et Şarküteri, Çarşamba günü muhteşem törenle açıldı. Açılışa TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçe protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Kurdele kesiminde konuşma yapan Başkan İshak Sarı, “İlçemiz günden güne büyüyen ve gelişen bir yer. Bu yüzden yeni iş yerlerinin açıldığını görmek bizleri mutlu ediyor. İki güzide mekana da hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Allah utandırmasın inşallah” dedi.

 

ÖZEL OLARAK GELDİ

Açılış için özel olarak Karasu’ya gelen TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu da kısa bir konuşma yaptı. Başkan Eminoğlu, “İlçemizde özellikle genç yaştaki insanların bu atılımları bir Karasulu olarak beni de çok mutlu ediyor” dedi. Başkan Eminoğlu, “İki işletmemizde farklı ve güzel bir konseptte hazırlanmış. Kendilerine bol kazanç, tüm Karasu halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Eminoğlu konuşmasının ardından katılımcılarla birlikte dua ederek kurdeleyi kesti.

 

KALİTELİ HİZMET

Kurdele kesiminin ardından Eminoğlu ilk olarak Anadolu Et Şarküteri’yi gezdi. İçerideki ürünler hakkında bilgi veren işletme sahibi Davut Kalkan, Karasu’ya en iyi hizmeti verebilmek için ürünleri özel olarak seçtiklerini ve her ürünü yerinden temin etmeye çalıştıklarını söyledi. Kalkan, “Ekibimiz ile birlikte her gün araştırma yaparak, ilçe halkımıza en kaliteli ve en doğal ürünleri nereden bulabileceğimiz üzerinde istişarelerde bulunuyoruz. Amacımız Karasu halkına en güzel hizmeti verebilmek” diye konuştu.

 

DAMAK TADI

Öz Trabzon Pide ve Börek Salonu’nu da gezen Başkan Enes Eminoğlu, işletme sahipleri Yakup Eminoğlu ve Süleyman Kılıç’tan bilgi aldı. Yakup Eminoğlu, “25 yıldır fırıncılık yaparak ekmeğimiz ile Karasu halkının her öğün sofrasında yer aldık, almaya da devam ediyoruz. Yeni atılımımız ile ilçe halkımızın damak tadını sil baştan değiştirmeyi düşünüyoruz” dedi. Süleyman Kılıç ise, “Özellikle ustalarımızı belirlerken seçici davrandık. İşletmemizde çıkan her ürünümüze sonuna kadar güveniyoruz” dedi. Açılış programı, verilen yemeğin ardından ise sona erdi.