KarasuMagazin

Karasu’da kahkaha tufanı esti

 

22 Ağustos Pazartesi akşamı seyircisinin karşısına çıkan Hangisi Karısı tiyatro oyunu Karasu’da kahkaha tufanı estirdi. Organizatör Nuray Salman öncülüğünde Karasu’ya gelen oyuncular, sahne öncesi Karasu’yu gezdi.

 

PERFORMANSLAR BÜYÜLEDİ

Hangisi Karısı tiyatro oyunu 22 Ağustos Pazartesi günü Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde seyircisinin karşısını çıktı. Gösteriye İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ailesi ile birlikte katıldı. Ayrıca İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu ve yönetimi de gösteride yerini aldı. 2 perdelik komedi oyunu seyircisinden tam not aldı. Gösteride, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunda geçtiğimiz sezonlarda yer alan Gürhan Altundaşar da oyunculuk performansı ile adeta büyüledi. Ayrıca Zeynep Beşerler, Selen Soyder, Ömür Özdemir, Göktuğ Derici, Giray Mert Özdenoğlu ve Şahin Öztürk’ün muhteşem performansı izleyiciyi kahkahaya boğdu.

 

SALMAN’DAN TEŞEKKÜR

Organizatör Nuray Salman, “Oyuncularımızla sahne öncesi Karasu’yu gezdik. Hepsi ilçemizin güzelliklerine hayran kaldı. Önümüzdeki günlerde de yine tiyatro oyunlarımız devam edecek” dedi. Salman ayrıca kendilerine sponsor olan İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu’na, Aziziye Unlu Mamülleri işletmecisi Sercan Sukas’a, Eylül’s Wonderland’a, Bebek/Çocuk Ürünleri işletmecisi Eylül Sukas’a, Usta Döner işletmecisi Caner Göker’e de desteklerinden dolayı teşekkür etti.