KocaaliSiyaset

Uncuoğlu’ndan Kocaali’ye ziyaret

 

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Ak Parti İl Başkanlığınca düzenlenen program kapsamında Kocaali’ye geldi. Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Ak Parti ilçe Başkanı Ersan Demir teşkilatın tüm kadrolarıyla sahada olduğunu ve sorunların çözümü için gayret gösterdiklerini söyledi.

 

YOĞUN PROGRAM

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu partisince düzenlenen ziyaret programı kapsamında Kocaali’ye geldi. İlçe içerisinde tamamlanan ve yapımı devam eden bazı projeleri yerinde inceleyen Uncuoğlu daha sonra Ak Parti İlçe hizmet binasında, parti ana kademe yönetimi, kadın kolları yönetimi, gençlik kolları yönetimi ve partililerle bir araya geldi. Burada gerçekleşen toplantıda birim başkalarından ilçenin genel sorunları ile ilgili bilgi alan Recep Uncuoğlu beraberinde Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ak Parti birim başkaları ve partililerden oluşan kalabalık bir heyetle esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçe merkezindeki programın ardından Ak Parti ilçe başkanlığınca düzenlenen mahalle ziyaretlerine katılan Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Çobansayvant ve Gümüşoluk Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, taziye ziyaretlerinde bulundu, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Ziyaretlere ilişkin değerlendirmede bulunan Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir her hafta bir milletvekili ile sahada olduklarını ve sorunların çözümü için mücadele ettiklerini söyledi.

 

SAHADAYIZ

Başkan Ersan Demir konu ile ilgili açıklamasında teşkilatın sürekli sahada olduğunu ve sorunların çözümü konusunda azami gayret gösterdiklerini söyledi. Başkan Demir “İlçe teşkilatı olarak yurdun dört köşesinde olduğu gibi ilçemizde de tüm birimlerimizle sahadayız aralıksız çalışıyoruz. Her hafta bir milletvekilimizin katılımıyla vatandaşımızın ve esnafımızın kapısını çalıyor, evlerine dost meclislerine misafir oluyor dertlerini sorunlarını kendi ağızlarından öğreniyor ve bunların çözümü için azami gayret sarf ediyoruz. Ve bunların karşılığını da görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde duran projelerimiz yine milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek’in devreye girmesi ile yeniden başladı. Sel felaketi yaşayan mahallerimizin sorunlarının çözümü konusunda olsun yollarımızın onarımı konusunda olsun çözüm bekleyen birçok işte milletvekillerimizin büyük destekleri oldu, ciddi adımlar atıldı. Gerek vatandaşımız olsun gerek esnafımız olsun, sorunlarını biliyor bilmediklerimizi de kendi ağızlarından öğreniyor çözümü için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Milletvekillerimizden il başkanlığımıza, ilçe başkanlığı ana kadememizden, belediyemize, birim başkanlarımızdan mahalle temsilcilerimize kadar tüm kadrolarımızla sahadayız” şeklinde konuştu.