Karasu

Limandere’nin çehresi değişiyor

 

Karasu Limandere Mahallesi’nde hummalı bir çalışma başladı. En sonra Limandere Belediyesi döneminde kapsamında bir asfalt çalışması yapılan mahallenin merkez kısmı sil baştan yeniden yapılıyor.

 

SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

En son Limandere Belediyesi döneminde detaylı olarak yapılan asfalt çalışmasından sonra mahallede Karasu Belediyesi tarafından hummalı bir çalışma başladı. Limandere’nin merkezinde yapılan çalışma ile mahallenin çehresi sil baştan değişecek. Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş, “Yıllarca bu değişim için bekledik. Yapılan incelemeler ve girişimlerimizin ardından mahallemizin merkezinde detaylı bir çalışma başladı” dedi. Erbaş, “Altyapı, kaldırım, beton ve asfalt projesi çalışmasıyla Limandere Mahallesi çok daha güzel olacak” ifadelerini kullandı.

 

ÜÇ AYDA BİTECEK

Mahallede yapılan çalışmalardan da bahseden Muhtar Sinan Erbaş, “Mahallemizde 2 km asfalt, 850 metre kaldırım, 800 metre beton çalışması, yağmur suyu giderleri de yapılacak. Ayrıca yollarımız da genişleyerek 12 metre olacak” dedi. Çalışmaların yaklaşık 3 ay içerisinde bitirilmesinin planlandığını da söyleyen Erbaş, “Hem mahalle halkımız hem de muhtar olarak biz çok heyecanlıyız” diye konuştu. Erbaş, çalışmalardan dolayı Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya, Başkan yardımcıları Hüdaver Ağun, Hilmi Erbatan, İsmail Karakaş ve personeline de teşekkür etti.