Karasu’da Ege restoranı

 

Ege’nin havasını Karasu’ya taşıyan Begonvil Ev Yemekleri ve Aperatif, lezzetli ev yemekleri ve nostaljik ortamı ile müşterilerini bekliyor. Begonvil Ev Yemekleri ve Aperatif işletmecisi Şeyda Duygu, “Bizim için müşterilerimizin rahatlığı çok önemli” dedi.

 

YEMEKLER HAFİF VE LEZZETLİ

Karasu’ya Ege’nin havasını taşıyan 2018’den beri hizmet veren Begonvil Ev Yemekleri ve Aperatif, lezzetli ev yemekleri ve nostaljik ortamı ile müşterilerini bekliyor. Begonvil Ev Yemekleri ve Aperatif işletmecisi Şeyda Duygu, “İşletmemizi annemle birlikte yürütüyoruz. Ev yemeklerini annem, tatlıları ise ben yapıyorum. Begonvil ev yemekleri sabah 9, akşam 5 arasında hizmet veriyor. Yemeklerimiz her damağa ve bütçeye uygundur. Yemek çeşidi olarak, ev yemekleri, zeytinyağlılar, ızgara çeşitleri, salata çeşitleri ve sütlü tatlılarımız var. Yemeklerimiz hafif ve lezzetlidir” dedi.

 

ALAÇATI KONSEPTİ

Mekanımızda Alaçatı konseptini yaşatıyoruz” diyen Duygu, “Mekanımız çok nezih ve nostaljik bir yer. Öğle yemeği saatlerinde yeşilçam müziği eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yemeklerden sonra çay ikramımızdır. Mekanımız öğrencilerin ve annelerinin vazgeçilmez tercihidir. Sadece yemek için değil, kadın günlerinin yapıldığı, özel günlerin kutlandığı ve sakince kitap okunabilecek de bir yer” ifadelerini kullandı. Duygu, “Bizim için müşterilerimizin rahatlığı önemli. Mekanımızda kahvaltımızda mevcut. Önceden rezervasyon yapmak isteyenler 0530 786 1554 numarayı arayabilirler. Nezih aile ortamımıza herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı. (HABER: Bahar Kaya)