Altınkum Otel Karasu’da açıldı

 

Cuma günü Karasu’da Altınkum Otel’inin açılışı gerçekleştirildi. “Karasu’da tatil Altınkum Otel’de” diyen işletme sahibi Fatma Uğur Dağıstanlı, otel kapılarını Karasu halkının hizmetine açtı.

 

YATIRIMCILARIN YANINDAYIZ

Cuma günü Altınkum Otel, Karasu’da Yalı Mahallesi’nde açıldı. Açılışa, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, İlçe Sağlık Müdürü Yavuz Selim Özdin, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, bazı mahalle muhtarları ve vatandaş katıldı. Açılış kurdelesini işleme sahibi Dağıstanlı katılımcılarla beraber kesti. Başkan Karakaş, “Karasu Belediyesi olarak kurallara uyulması dahilinde tüm yatırımcıların yanındayız. Altınkum Otel Karasu halkına hayırlı olsun” dedi.

 

60 ODALI

İşletme sahibi Fatma Uğur Dağıstanlı’da açılışta konuşma yaptı. Dağıstanlı, “Otelimiz üç kafeterya, iki bar ve 60 odalı bir oteldir. Otelin konsepti 3 ayrı bölümden oluşuyor. Bodrum katı tamamen baylara ait bir kısım. 1, 2 ve 3. katları aileler için düzenledik. Terasımız 400 metrekare bir alana sahip. Kahvaltı ücrete tabidir. Özel günler için de düğün ve toplantı salonlarım müsait. Bodrum kat sadece baylara ait olduğu için girişi arka tarafta kalıyor. Bizim misyonumuz anne ve çocukların mutlu olmasıdır. Anne ve çocukların mutlu olduğu bir alanda babalarında yer alacağına gönülden inanıyoruz. Karasu’da bulunan bu boşluğu doldurmak niyetiyle geldim” dedi. Dağıstanlı’nın konuşmasının ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu. (HABER: Bahar Kaya)